Caroline Erikson Nackt

14 11 2020

Degjo Kush Flet

Mikazragore

Shkodrani pa coronavirus says:. Lija Batonit te ta tregoj damarin blu ne qafe qe ka.. Kjo grua injoron seksin femer.

Ishgardisti says:. B- Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. B- Ne pune eshte punon atje ne Kamez. A- Ku i ke leket ti? Ne oren Kujdes me Marketingun politik qysh dek flet dhe paraqitesh ne publik. Zana says:. A-Mire qa do bej e shkrcta. Ore jeni ne vehte apo jo?

Hako says:. A -E do ma bosh cik ate oferten e internetit? Mbahu ske cben. Mos e keqkuptoni Kelin. Dani says:. B-Mire e ke vete parasysh. Ja i shtohet Shqiperise edhe nje grua e ndershme. Nejse, te ka zene mbaje, por jo te na e sheses per murgeshe. Ne cdo shoqeri sot , i referohen asaj Europiane eshte e pappranushme qe ti te ifendosh nji Cift — burrin dhe madje Gruan tij , sepse ai shpreh rrespekt dhe vlereson Gruan e tij!

Lanabregesi says:. U ngrita sot ne mengjes dhe po pija kafen e mengjesit por nuk ndihesha mire , Kisha nje ankth dhe shqetesim te madh, Shume stres. Se kush esht ty ta kan then ne sy ne studio direkt , apo e ke harruar. Kujdes Keli, se cdo ekspozim vetem se evidenton me shume difektet qe ka Mesila, dhe ty te trubullojne koken gjerat e panjohura. Cdo te thote kjo? Ne disa emisione tek Opinion apo Open, kete politikane e kam pare te revoltuar dhe ne pamundesi per tu veteperbajtur, gjendje emocionale aq e domosdoshme ne politike. Kujt i plasi b….. Mesila njihet si nje gome rezerve, e perdorur shume, dhe qe e ka humbur vleren, nuk mban me asnje rikuperim. Sa goje-ndyre keta komentusit e mesiperm. Veprimet qe kjo ka bere ne ekranet televizive tregojne se ajo eshte skizofrene.

Zulkikora

Ne cdo shoqeri sot , i referohen asaj Europiane eshte e pappranushme qe ti te ifendosh nji Cift — burrin dhe madje Gruan tij , sepse ai shpreh rrespekt dhe vlereson Gruan e tij! Kjo gje per ne qe e kemi pare si person publik. B-Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. A ka gezim me te madh se ky? Mos e keqkuptoni Kelin. Ka pasur Fate ka marre gruan qe ka endruar says:. Jemi akoma nen kontrollin e mashkullit si drejtues e kapedan i familjes. A e dini qe Mesila eshte burri i Enkelit?

Melisa eshte nje femer shume e keqe e pa kulturume e pa shpiret pa dinjite njeri kot hajdute…. Dhe atje vjell gjithe inatin qe ke me gruan. Si eshte Martina, pa pune? Altini nga Fieri says:. Kujt ga ju i beri biografine e thashethemeve te lagjes? A -Mos u merzite. Ana says:. Nuk flet nje grua si nje gjaksor. B- Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. Tirona says:.

C jane keto komente? Eshte vertete nje Grua, Zonje e pa perkulur dhe dinjitoze, nje deputete e pa kopromentuara vertete nje Zonje e hekurt, per ta Krahasuar me Merkel. Tenxherja kapakun says:. Rezi says:. Veprimet qe kjo ka bere ne ekranet televizive tregojne se ajo eshte skizofrene. Vezhgusi says:. Hako says:. Kjo gje per ne qe e kemi pare si person publik.

Hafervoll Flapjack Test

12 11 2020

Degjo Kush Flet

Kazuru

Kush e ka provuar si esht me krevat mund te japi oponionin e tij bashk me ty.

Po nuk te tha njeri xhanem, pse e kruan o dereziu ti me ate grua qe te ngeli ne dore o qyqari ti qe do ta heqesh tani o fatziu ti. Pa le per edukaten e kulturen qe ka , kur ne emision direkt ne tv. A -Erdha erdha. Kjo nuk eshte shoqeria qe duam. Cilin nga ju ofendoj Enkeli? Po ndershmerine kush ta ka vene ne dyshim qe na thua eshte e ndershme! Sotira says:. B-Irisi do vi sot te shpija jote ere. Me vjen keq per keto gra, sepse nga ato ka plot, si ne PD apo PS, shumica kane talente dhe zgjuarsi, por vetvrasja politike qe i bejne vetes duke ndjekur partine qorrasi, nuk i lejon te vendosen pozitivisht ne syte e publikut aq te zjarrte shqiptar jur behet fjala per thashetheme.

Eshte pathetic kur nje burre deklaron publikisht se gruan e ka te ndershme. Taku says:. A -Mire qa do bej e shkrcta. B -Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. Dani says:. Kjo nuk eshte shoqeria qe duam. Ju keni ne dore ate…. Po koqe ngele o Kelo. B— Irisi do vi sot te shpija jote?

Burri jot, i quajtur Mesila, e ka thane. Nuk e di pse kam nje mendim se kur nje burre, sa me shume vuan ne familje, aq me shume levdata i thur gruas se tij. Njera prej femrave ishte gjate rreth cm, me floke te zeza dhe trup i mbushur, ndersa vajza tjeter me floke ngjyre bjonde, e gjate rreth cm e cila njihet me emrin Elda Shabani ose Madona shqiptare. Kjo grua eshte e paedukate. Kjo nuk eshte shoqeria qe duam. A -Ktu jam do dal te Vodafoni. Vezhgusi says:. Ka aq shumee fjale fjalori shqip qe fare mir mundet te shprehesh ndryshe jo kaq vulgare e direkt aty ku duhet me hesht. Ti Enkejled je shume i mire.

Jugrel

Sidoqofte nese kerkon te vazhdoje profesionin si politikane per mua eshte e deshtuar dhe e neveriteshme. A e dini qe Mesila eshte burri i Enkelit? By your continued use of this site you accept such use. Ska te beje fare ndershmeria me sjelljen qeajo demostron para te gjithe nherezve. Jepini kafshe ,shfryni. A -Shyqyr. Luiza says:. Po e dini. Sja ke nxjerre ti gjithe jeten, por ja nxjerr Batoni per 5 sekonda..

Suksese Keli…. Vezhgusi says:. Jepini kafshe ,shfryni. Ore jeni ne vehte apo jo? Vetem vrer del nga shpirti i tyre. Likja says:. B -Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. Qytetari i thjeshte says:. Po pse e trazon mutin me teper o Kel,vetem se ja shton eren,te ra per pjese mbaje,po mos e nxire me ne public.

Site Web. Po koqe ngele o Kelo. Ti e shikon ne nje kendveshtrim tjeter dhe mbase ke te drejte. Kjo grua injoron seksin femer. Se eshte e bute prandaj del qe pa gdhire nga shtepia me sy te bubunjosur dhe vete me vrap ne Tv. Hiqe bllokun ere, A-Une nje bos e kam, nje dashnor te vogel e kam per qef. A-Ku i ke leket ti? B— Irisi do vi sot te shpija jote? A e dini qe Mesila eshte burri i Enkelit?

Bbw Trampling

17 5 2020

Degjo Kush Flet

Akikree

Nuk eshte ndjeshmeri kjo??? Cdo te thote kjo?

Qofshi te lumtur me njeri tjetrin, per ne te tjeret as na tremb, as na lumturon, as na intereson jot shoqe, e bute apo e eger qofte. Mbase e ke fjalen per ndershmerine tjeter por nuk besoj se ka burre tia lyp. Nuk e di pse kam nje mendim se kur nje burre, sa me shume vuan ne familje, aq me shume levdata i thur gruas se tij. Hiqe bllokun ere, A -Une nje bos e kam, nje dashnor te vogel e kam per qef. Cdo te thote kjo? Ne e degjojm kur flet dhe ska as nje ndryshim nga kurvat esterike. Per nje grua eshte e veshtire, madje e pamundur te bej politike ne ashpersine e meshkujve shqiptare. Mos na mush menjen ne si popull,per nershmerin e buces tate,por degjo keshillen qe kam :-nese nuk e gje ne shtepi,shko ne varreza se do ta gjesh ke vorri Sokol Olldashit,tu qajt me vaj per loqet e atij. Ne oren Sociologu says:.

Likja says:. A- Ku i ke leket ti? Ska te beje fare ndershmeria me sjelljen qeajo demostron para te gjithe nherezve. Martin says:. A-Po mi hajt hajt. Kam zen nje dashnor bos asht tU ma thy. Qytetari i thjeshte says:. O Enkek , ti je martu me burre, mor burre. Eshte kthyer ne nje grua qe urrehet nga te gjjithe.

Ardjan says:. Si eshte Martina, pa pune? Ca gjera Zoti i ka ber jo ashtu si duhet. Sotira says:. Ne e degjojm kur flet dhe ska as nje ndryshim nga kurvat esterike. Grupi i ish shokeve says:. B-Mire e ke vete parasysh. Melisa eshte nje femer shume e keqe e pa kulturume e pa shpiret pa dinjite njeri kot hajdute…. Se kush esht ty ta kan then ne sy ne studio direkt , apo e ke harruar.

Akikree

B-Ne pune eshte punon atje ne Kamez. B-Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Shikoni njiher pas bythes se grave tuaja ,se kushedi zbuloni ndoji gjurm , popull legen. A -Ktu jam do dal te Vodafoni. Po e dini. Shko te ndonje te keto kompanit tring eirles edhe ma paguj nja dy tre muaj vetem hermes nikaj thuaji atyre. Ashpersohen, egersohen, nervozohen dhe humbin sensin e fjalive. Beni i Kinostiudos says:. Ajo eshte nje bishe grua , nje injorante dhe shpellare.

Melisa eshte nje femer shume e keqe e pa kulturume e pa shpiret pa dinjite njeri kot hajdute…. Ladi says:. Po na mbush mendjen ne??? Nuk e meriton kete femer por bravo se mundohesh ta mbroshsh dhe ta justifikosh. Mos na mush menjen ne si popull,per nershmerin e buces tate,por degjo keshillen qe kam :-nese nuk e gje ne shtepi,shko ne varreza se do ta gjesh ke vorri Sokol Olldashit,tu qajt me vaj per loqet e atij. Apo pret nga ne lexuesit opinion? B -Irisi do vi sot te shpija jote ere. Hiqe bllokun ere, A -Une nje bos e kam, nje dashnor te vogel e kam per qef. Per nje grua eshte e veshtire, madje e pamundur te bej politike ne ashpersine e meshkujve shqiptare.

I Lumte. Hajdari says:. Suksese Keli…. Nuk mbulohet dielli me shoshe Enkel Demi. Martin says:. Ne oren Altini says:. Arber says:. Shko mer loqe gazetar e njeri I ndyre,Ju keni gjet njtj,tenxherja kapakun. Kjo gje per ne qe e kemi pare si person publik.

Emoji Aldi Mops

19 9 2020

Degjo Kush Flet

Faeshakar

A mund te qellohe nje i ftuar ne emision nga nje femer me sy te cakerryer sikur kishte dale nga spitali 5 E papranueshme, skandaloze.

Dhe qe andej sala e caktoj drejtioresh tek kabllorave dhe aty pas kaq kohesh mesilda beri ca lek te cilat dhe ato lek ja dha SALES qe e futi ne listen per deputete! A-Po mi hajt hajt. Beni says:. C jane keto komente? Ska te beje fare ndershmeria me sjelljen qeajo demostron para te gjithe nherezve. Dhe atje vjell gjithe inatin qe ke me gruan. Ishgardisti says:. Ju keni ne dore ate….

Po doni te vleresoni shpirtin e nje njeriu shikoni syte e Mesiles te nevrikosur ne nje debat…. Tjteri shpreh nji ndjenje ,ji vleresim per gruan e tij -jo tuajat , madje uk ofedon asnji ktu ,por tregon se di te rrespektoj ate qe ka zgjedhur te ket peer grua dhe ju i suleni si hiena!!!!!!!!!! Ka aq shumee fjale fjalori shqip qe fare mir mundet te shprehesh ndryshe jo kaq vulgare e direkt aty ku duhet me hesht. Kujt i plasi b….. Po pse e trazon mutin me teper o Kel,vetem se ja shton eren,te ra per pjese mbaje,po mos e nxire me ne public. Ska te beje fare ndershmeria me sjelljen qeajo demostron para te gjithe nherezve. A -Shyqyr. A B A-Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec.

Ne oren Mili says:. Shkodrani pa coronavirus says:. Ministri australian tallet me Trumpin: A e ke shqyrtuar dezinfektuesin intravenoz. Ana says:. O debil burre, hujte qe ka thyer ajo, ty te rrethojne shtepine. Mbahu ske cben. B -Irisi do vi sot te shpija jote ere.

Grojar

B — 0 sa budalla je o lumadh. Kujt ga ju i beri biografine e thashethemeve te lagjes? Po ndershmerine kush ta ka vene ne dyshim qe na thua eshte e ndershme! Nejse, te ka zene mbaje, por jo te na e sheses per murgeshe. Gruaja jote nuk eshte kurve,d. Para se te shkruash ato qe ke ne mendje, mbaro nje here abetaren, pastaj me te pare e me te bere. Mos e keqkuptoni Kelin. Fuck off idiot. B-Mire e ke vete parasysh. Atehere kur Enkeli thot se me ka thene gruaja qe eshte e ndershme , ju pse nuk e besoni?

Mbahu ske cben. Kujdes Keli, se cdo ekspozim vetem se evidenton me shume difektet qe ka Mesila, dhe ty te trubullojne koken gjerat e panjohura. Keni pare qe ndihemi me mire tani. A-Ku i ke leket ti? Kjo nuk eshte shoqeria qe duam. Cilin nga ju ofendoj Enkeli? Nuk e di pse kam nje mendim se kur nje burre, sa me shume vuan ne familje, aq me shume levdata i thur gruas se tij. Hiqe bllokun ere, A -Une nje bos e kam, nje dashnor te vogel e kam per qef. Jepini kafshe ,shfryni.

Po ndershmerine kush ta ka vene ne dyshim qe na thua eshte e ndershme! A e dini qe Mesila eshte burri i Enkelit? Sotira says:. Ore jeni ne vehte apo jo? Mili says:. B-Ne pune eshte punon atje ne Kamez. Pa le per edukaten e kulturen qe ka , kur ne emision direkt ne tv. Po koqe ngele o Kelo. O komentues i mesiperm! Kam zen nje dashnor bos asht tU ma thy.

Staatliche Bibliothek Ansbach

3 5 2020

Degjo Kush Flet

Net

A-Mos u merzite. Po doni te vleresoni shpirtin e nje njeriu shikoni syte e Mesiles te nevrikosur ne nje debat…. Martin says:.

Rezi says:. Sociologu says:. By your continued use of this site you accept such use. B— Irisi do vi sot te shpija jote? B-Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. Po doni te vleresoni shpirtin e nje njeriu shikoni syte e Mesiles te nevrikosur ne nje debat…. Te qafsha moj shege B -Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. Po ndershmerine kush ta ka vene ne dyshim qe na thua eshte e ndershme! Kjo gje per ne qe e kemi pare si person publik.

B-Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. B -Mire e ke vete parasysh. Po doni te vleresoni shpirtin e nje njeriu shikoni syte e Mesiles te nevrikosur ne nje debat…. Nuk eshte ndjeshmeri kjo??? Mbahu ske cben. B -Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Mili says:. Ne date

Kam zen nje dashnor bos asht tU ma thy. A-Mire qa do bej e shkrcta. Shko mer loqe gazetar e njeri I ndyre,Ju keni gjet njtj,tenxherja kapakun. Altini says:. Sociologu says:. Fuck off idiot. Lanabregesi says:. Mqs qenkeni kaq te lidhur dhe zotrote merresh me gazetari i thoje nje fjale. A mund te qellohe nje i ftuar ne emision nga nje femer me sy te cakerryer sikur kishte dale nga spitali 5 E papranueshme, skandaloze. Shkodrani pa coronavirus says:.

Mugore

Dhe qe andej sala e caktoj drejtioresh tek kabllorave dhe aty pas kaq kohesh mesilda beri ca lek te cilat dhe ato lek ja dha SALES qe e futi ne listen per deputete! A e dini qe Enkela eshte gruaja e Dodes? Mili says:. Likja says:. B- Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. Ska te beje fare ndershmeria me sjelljen qeajo demostron para te gjithe nherezve. O Enkek , ti je martu me burre, mor burre. B -Mire e ke vete parasysh. Suksese Keli…. Share Now.

A- B- A -Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec. Corona says:. Suksese Keli…. E verteton i shoqi. Nuk flet nje grua si nje gjaksor. Erl Haxhimulaj says:. B — 0 sa budalla je o lumadh. Keni pare qe ndihemi me mire tani. Pranoj Jo, faleminderit!

Kujt ga ju i beri biografine e thashethemeve te lagjes? Ministri australian tallet me Trumpin: A e ke shqyrtuar dezinfektuesin intravenoz. Rezi says:. Jimi says:. Eshte pathetic kur nje burre deklaron publikisht se gruan e ka te ndershme. Qytetari i thjeshte says:. Martin says:. Ky gazetari eshte njeriu i ri i brymosur pas viteve Ne e degjojm kur flet dhe ska as nje ndryshim nga kurvat esterike.

Day Trading Software

7 4 2020

Degjo Kush Flet

Taur

Burri jot, i quajtur Mesila, e ka thane. Kush e ka provuar si esht me krevat mund te japi oponionin e tij bashk me ty.

A-Erdha erdha. Keni pare qe ndihemi me mire tani. Ca gjera Zoti i ka ber jo ashtu si duhet. Kjo zonja me sa mbaj mend ka perdorur fjalet litar,palma,varje,e tjeter fjale brutale gjate ligjerimeve te saja te ndryshme,por me sa duket ky loloja qe ka per burre ka frike te flase ndryshe se pastaj ku te futet. Sociologu says:. B-Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. Nuk e di pse kam nje mendim se kur nje burre, sa me shume vuan ne familje, aq me shume levdata i thur gruas se tij. Eshte pathetic kur nje burre deklaron publikisht se gruan e ka te ndershme. NjeQytetarOptimist says:. A mund te qellohe nje i ftuar ne emision nga nje femer me sy te cakerryer sikur kishte dale nga spitali 5 E papranueshme, skandaloze.

Merrru me temen ne fjal o WOW! B-Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. Nejse, te ka zene mbaje, por jo te na e sheses per murgeshe. Ben says:. Cfare edukimi i jep femijeve ajo, sin dihen femije kur shkojne ne shkolle u vjen turp nga sjellja e nenes se tyre. Po doni te vleresoni shpirtin e nje njeriu shikoni syte e Mesiles te nevrikosur ne nje debat…. Lija Batonit te ta tregoj damarin blu ne qafe qe ka.. Konispoli says:. Shkodrani pa coronavirus says:. A -Shyqyr.

Ardjan says:. Shko mer loqe gazetar e njeri I ndyre,Ju keni gjet njtj,tenxherja kapakun. Hako says:. A -Shyqyr. Melisa eshte nje femer shume e keqe e pa kulturume e pa shpiret pa dinjite njeri kot hajdute…. Ne disa emisione tek Opinion apo Open, kete politikane e kam pare te revoltuar dhe ne pamundesi per tu veteperbajtur, gjendje emocionale aq e domosdoshme ne politike. Po a mbulohet djelli me shosh????? Dhe qe andej sala e caktoj drejtioresh tek kabllorave dhe aty pas kaq kohesh mesilda beri ca lek te cilat dhe ato lek ja dha SALES qe e futi ne listen per deputete!

Zologor

E panjohur. Dani says:. A-Ktu jam do dal te Vodafoni. A -Ktu jam do dal te Vodafoni. Mqs qenkeni kaq te lidhur dhe zotrote merresh me gazetari i thoje nje fjale. O debil burre, hujte qe ka thyer ajo, ty te rrethojne shtepine. Zana says:. Gruaja jote nuk eshte kurve,d. Fuck off idiot. Ardjan says:.

Ka pasur Fate ka marre gruan qe ka endruar says:. B-Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. Per ta hequr qafe PD e Coje ne italy me studime! A mund te qellohe nje i ftuar ne emision nga nje femer me sy te cakerryer sikur kishte dale nga spitali 5 E papranueshme, skandaloze. Ne date A -Ktu jam do dal te Vodafoni. Qytetari i thjeshte says:. Se eshte e bute prandaj del qe pa gdhire nga shtepia me sy te bubunjosur dhe vete me vrap ne Tv. A-E do ma bosh cik ate oferten e internetit? Eshte kthyer ne nje grua qe urrehet nga te gjjithe.

Cfare edukimi i jep femijeve ajo, sin dihen femije kur shkojne ne shkolle u vjen turp nga sjellja e nenes se tyre. Ajo dhe Mona e Likes u bubu buuuu. A-Ku i ke leket ti? Shkodrani pa coronavirus says:. Altini nga Fieri says:. Mos e keqkuptoni Kelin. A-Mos u merzite. Cuku says:.

Sonja Zietlow Maxim

19 8 2020

Degjo Kush Flet

Zulkit

Sja ke nxjerre ti gjithe jeten, por ja nxjerr Batoni per 5 sekonda.. A-Ku i ke leket ti? Kjo gje per ne qe e kemi pare si person publik.

Zana says:. Beni i Kinostiudos says:. Mili says:. Jepini kafshe ,shfryni. Shikoni njiher pas bythes se grave tuaja ,se kushedi zbuloni ndoji gjurm , popull legen. Eshte kthyer ne nje grua qe urrehet nga te gjjithe. Hako says:. A ka gezim me te madh se ky? Mbahu ske cben. Foto nga 6.

A-Ku i ke leket ti? Sidoqofte nese kerkon te vazhdoje profesionin si politikane per mua eshte e deshtuar dhe e neveriteshme. Hiqe bllokun ere, A-Une nje bos e kam, nje dashnor te vogel e kam per qef. A-Po mi hajt hajt. Ministri australian tallet me Trumpin: A e ke shqyrtuar dezinfektuesin intravenoz. B — 0 sa budalla je o lumadh. Mesila njihet si nje gome rezerve, e perdorur shume, dhe qe e ka humbur vleren, nuk mban me asnje rikuperim. E verteta per melisen says:. A -Ktu jam do dal te Vodafoni.

B -Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Sociologu says:. B -Irisi do vi sot te shpija jote ere. Po ndershmerine kush ta ka vene ne dyshim qe na thua eshte e ndershme! Per nje grua eshte e veshtire, madje e pamundur te bej politike ne ashpersine e meshkujve shqiptare. A -Erdha erdha. Ladi says:. Sa goje-ndyre keta komentusit e mesiperm. Ana says:. A e dini qe Mesila eshte burri i Enkelit?

Dataxe

E verteton i shoqi. Shko mer loqe gazetar e njeri I ndyre,Ju keni gjet njtj,tenxherja kapakun. Shkodrani pa coronavirus says:. Kjo nuk eshte shoqeria qe duam. B-Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Me e shpifur femen nuk bohet o Enkel. Tenxherja kapakun says:. Po a mbulohet djelli me shosh?????

B -Irisi do vi sot te shpija jote ere. B-Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. O komentues i mesiperm! Likja says:. Mbase e ke fjalen per ndershmerine tjeter por nuk besoj se ka burre tia lyp. Ka nji code heshtje-je e rrepsektimi te Femres kudo ne Bote siedhe cdo cifti. Kjo nuk eshte shoqeria qe duam. By your continued use of this site you accept such use.

Kujdes me Marketingun politik qysh dek flet dhe paraqitesh ne publik. We use cookies to improve your experience. Njera prej femrave ishte gjate rreth cm, me floke te zeza dhe trup i mbushur, ndersa vajza tjeter me floke ngjyre bjonde, e gjate rreth cm e cila njihet me emrin Elda Shabani ose Madona shqiptare. B-Mire e ke vete parasysh. I Lumte. Ne oren Luiza says:. Geni says:. Grupi i ish shokeve says:. Cfare edukimi i jep femijeve ajo, sin dihen femije kur shkojne ne shkolle u vjen turp nga sjellja e nenes se tyre.

Jennifer Love Hewitt Tits

17 5 2020

Degjo Kush Flet

Naran

Sidoqofte nese kerkon te vazhdoje profesionin si politikane per mua eshte e deshtuar dhe e neveriteshme.

B- Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. Ti Enkejled je shume i mire. Kjo grua injoron seksin femer. Tjteri shpreh nji ndjenje ,ji vleresim per gruan e tij -jo tuajat , madje uk ofedon asnji ktu ,por tregon se di te rrespektoj ate qe ka zgjedhur te ket peer grua dhe ju i suleni si hiena!!!!!!!!!! Luiza says:. Ne oren Erl Haxhimulaj says:. Ka pasur Fate ka marre gruan qe ka endruar says:. Hiqe bllokun ere, A -Une nje bos e kam, nje dashnor te vogel e kam per qef. Hako says:.

Nuk eshte ndjeshmeri kjo??? Sociologu says:. Se eshte e bute prandaj del qe pa gdhire nga shtepia me sy te bubunjosur dhe vete me vrap ne Tv. Corona says:. Apo pret nga ne lexuesit opinion? Ardjan says:. Sotira says:. Sja ke nxjerre ti gjithe jeten, por ja nxjerr Batoni per 5 sekonda.. Sa goje-ndyre keta komentusit e mesiperm.

Ajo dhe Mona e Likes u bubu buuuu. Hako says:. B — 0 sa budalla je o lumadh. Apo pret nga ne lexuesit opinion? A-Po mi hajt hajt. Ne oren Tirona says:. B -Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. A B A-Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec.

Faektilar

Cilin nga ju ofendoj Enkeli? Jim says:. Nuk ka nevoje te kopjojne te gjithe Saliun. Beni says:. Ju keni ne dore ate…. Ja i shtohet Shqiperise edhe nje grua e ndershme. Po ndershmerine kush ta ka vene ne dyshim qe na thua eshte e ndershme! A-Mos u merzite. Kam zen nje dashnor bos asht tU ma thy.

Luiza says:. Shikoni njiher pas bythes se grave tuaja ,se kushedi zbuloni ndoji gjurm , popull legen. Cfare edukimi i jep femijeve ajo, sin dihen femije kur shkojne ne shkolle u vjen turp nga sjellja e nenes se tyre. Altini nga Fieri says:. We use cookies to improve your experience. Lanabregesi says:. Erl Haxhimulaj says:. Taku says:. Vetem vrer del nga shpirti i tyre.

Cuku says:. Ky gazetari eshte njeriu i ri i brymosur pas viteve Geni says:. B- Hajt se mu ka ngrejt k…mu ka bo, hajde. Jimi says:. Tjteri shpreh nji ndjenje ,ji vleresim per gruan e tij -jo tuajat , madje uk ofedon asnji ktu ,por tregon se di te rrespektoj ate qe ka zgjedhur te ket peer grua dhe ju i suleni si hiena!!!!!!!!!! A mund te qellohe nje i ftuar ne emision nga nje femer me sy te cakerryer sikur kishte dale nga spitali 5 E papranueshme, skandaloze. C jane keto komente? Para se te shkruash ato qe ke ne mendje, mbaro nje here abetaren, pastaj me te pare e me te bere.

Word Formeleditor Tiefstellen

4 11 2020

Degjo Kush Flet

Moogukree

Nuk flet nje grua si nje gjaksor. NjeQytetarOptimist says:. Ajo dhe Mona e Likes u bubu buuuu.

Ashpersohen, egersohen, nervozohen dhe humbin sensin e fjalive. A ka gezim me te madh se ky? Shko te ndonje te keto kompanit tring eirles edhe ma paguj nja dy tre muaj vetem hermes nikaj thuaji atyre. Shkodrani pa coronavirus says:. Ti Enkejled je shume i mire. Hajdari says:. B- Ne pune eshte punon atje ne Kamez. Site Web. Apo pret nga ne lexuesit opinion?

Ka nji code heshtje-je e rrepsektimi te Femres kudo ne Bote siedhe cdo cifti. Shko te ndonje te keto kompanit tring eirles edhe ma paguj nja dy tre muaj vetem hermes nikaj thuaji atyre. Tirona says:. Gruaja jote nuk eshte kurve,d. Mili says:. Sidoqofte nese kerkon te vazhdoje profesionin si politikane per mua eshte e deshtuar dhe e neveriteshme. Me vjen keq per keto gra, sepse nga ato ka plot, si ne PD apo PS, shumica kane talente dhe zgjuarsi, por vetvrasja politike qe i bejne vetes duke ndjekur partine qorrasi, nuk i lejon te vendosen pozitivisht ne syte e publikut aq te zjarrte shqiptar jur behet fjala per thashetheme. Mbase e ke fjalen per ndershmerine tjeter por nuk besoj se ka burre tia lyp.

B-Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. E kujt ju be vone se kush jane e si jane , te injoruar jane te dy ,perse duhet te shkruajne gazetat per njeres kaq te rendomte. C jane keto komente? Nuk mbulohet dielli me shoshe Enkel Demi. Ministri australian tallet me Trumpin: A e ke shqyrtuar dezinfektuesin intravenoz. Ka aq shumee fjale fjalori shqip qe fare mir mundet te shprehesh ndryshe jo kaq vulgare e direkt aty ku duhet me hesht. Nuk flet nje grua si nje gjaksor. A -Mos u merzite. Ben says:. Eshte kthyer ne nje grua qe urrehet nga te gjjithe.

Voodooshakar

Kjo grua eshte e paedukate. Cfare edukimi i jep femijeve ajo, sin dihen femije kur shkojne ne shkolle u vjen turp nga sjellja e nenes se tyre. Njera prej femrave ishte gjate rreth cm, me floke te zeza dhe trup i mbushur, ndersa vajza tjeter me floke ngjyre bjonde, e gjate rreth cm e cila njihet me emrin Elda Shabani ose Madona shqiptare. Keni pare qe ndihemi me mire tani. Mili says:. Site Web. A-Mos u merzite. Shikoni njiher pas bythes se grave tuaja ,se kushedi zbuloni ndoji gjurm , popull legen. Cilin nga ju ofendoj Enkeli?

E verteton i shoqi. Tonny says:. Ardjan says:. Kujdes Keli, se cdo ekspozim vetem se evidenton me shume difektet qe ka Mesila, dhe ty te trubullojne koken gjerat e panjohura. Mqs qenkeni kaq te lidhur dhe zotrote merresh me gazetari i thoje nje fjale. Tirona says:. Po ja dhate voten Mesiles, mire, nuk arritet t ia jepni ate, voten, prap mire punet. Geni says:.

Jim says:. Konispoli says:. Te qafsha moj shege O Enkek , ti je martu me burre, mor burre. Ajo dhe Mona e Likes u bubu buuuu. Ashpersohen, egersohen, nervozohen dhe humbin sensin e fjalive. Ka nji code heshtje-je e rrepsektimi te Femres kudo ne Bote siedhe cdo cifti. Nuk eshte ndjeshmeri kjo??? A- B- A -Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec. Jepini kafshe ,shfryni.

Swinger Party Porn

2 4 2020

Degjo Kush Flet

Dolar

A- B- A -Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec. Shkodrani pa coronavirus says:. Para se te shkruash ato qe ke ne mendje, mbaro nje here abetaren, pastaj me te pare e me te bere.

Ka aq shumee fjale fjalori shqip qe fare mir mundet te shprehesh ndryshe jo kaq vulgare e direkt aty ku duhet me hesht. Ne oren Ikni or dreqer, shihni punen tuaj. Nejse, te ka zene mbaje, por jo te na e sheses per murgeshe. Njera prej femrave ishte gjate rreth cm, me floke te zeza dhe trup i mbushur, ndersa vajza tjeter me floke ngjyre bjonde, e gjate rreth cm e cila njihet me emrin Elda Shabani ose Madona shqiptare. E verteton i shoqi. E kujt ju be vone se kush jane e si jane , te injoruar jane te dy ,perse duhet te shkruajne gazetat per njeres kaq te rendomte. Foto nga 6. Shkodrani pa coronavirus says:. B-Ne pune eshte punon atje ne Kamez.

To change your settings please see our policy. Ai shoku says:. Ikni or dreqer, shihni punen tuaj. Kjo zonja me sa mbaj mend ka perdorur fjalet litar,palma,varje,e tjeter fjale brutale gjate ligjerimeve te saja te ndryshme,por me sa duket ky loloja qe ka per burre ka frike te flase ndryshe se pastaj ku te futet. Nuk e di pse kam nje mendim se kur nje burre, sa me shume vuan ne familje, aq me shume levdata i thur gruas se tij. E kujt ju be vone se kush jane e si jane , te injoruar jane te dy ,perse duhet te shkruajne gazetat per njeres kaq te rendomte. Shkodrani pa coronavirus says:. Qofshi te lumtur me njeri tjetrin, per ne te tjeret as na tremb, as na lumturon, as na intereson jot shoqe, e bute apo e eger qofte. B -Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Vetem vrer del nga shpirti i tyre.

E kujt ju be vone se kush jane e si jane , te injoruar jane te dy ,perse duhet te shkruajne gazetat per njeres kaq te rendomte. A e dini qe Enkela eshte gruaja e Dodes? Rezi says:. Kush e ka provuar si esht me krevat mund te japi oponionin e tij bashk me ty. B- Ne pune eshte punon atje ne Kamez. Cilin nga ju ofendoj Enkeli? Mqs qenkeni kaq te lidhur dhe zotrote merresh me gazetari i thoje nje fjale. Arber says:. Nuk flet nje grua si nje gjaksor.

Kesar

Po pse e trazon mutin me teper o Kel,vetem se ja shton eren,te ra per pjese mbaje,po mos e nxire me ne public. Arber says:. Kjo grua eshte e paedukate. Site Web. A B A-Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec. Pranoj Jo, faleminderit! B -Mire nqoftese ka ndonje pune andeja e di vete ti qe e di une. Ca gjera Zoti i ka ber jo ashtu si duhet. A- B- A -Po ik ere se une e pash shume mire se kush je ti po ec. Nuk e meriton kete femer por bravo se mundohesh ta mbroshsh dhe ta justifikosh.

Geni says:. B-Jo pa pune, ne pune ne pune eshte. Ka aq shumee fjale fjalori shqip qe fare mir mundet te shprehesh ndryshe jo kaq vulgare e direkt aty ku duhet me hesht. Mesila njihet si nje gome rezerve, e perdorur shume, dhe qe e ka humbur vleren, nuk mban me asnje rikuperim. O komentues i mesiperm! Martin says:. Pranoj Jo, faleminderit! A mund te qellohe nje i ftuar ne emision nga nje femer me sy te cakerryer sikur kishte dale nga spitali 5 E papranueshme, skandaloze.

Martin says:. B— 0 sa budalla je o lumadh. Jim says:. Mbahu ske cben. Likja says:. Hajdari says:. Kujdes me Marketingun politik qysh dek flet dhe paraqitesh ne publik. Mos na mush menjen ne si popull,per nershmerin e buces tate,por degjo keshillen qe kam :-nese nuk e gje ne shtepi,shko ne varreza se do ta gjesh ke vorri Sokol Olldashit,tu qajt me vaj per loqet e atij.

Comments (149)

Leave a reply